اخبار

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

اکسسوری چوبی و دکوراسیون 

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

اکسسوری چوبی در خانه همان وسایل جانبی چوبی هستند که در کنار وسایل اصلی برای زیباتر شدن و کار آمد شدن محیط بکار میروند.اکسسوری های چوبی خانه علاوه بر کاربردی بودن با طراحی های زیبایی که دارند حس احسان را برای استفاده از آن وسیله به ما منتقل میکنند.

گاهی اکسسوری های چوبی فقط به دلیل زیبایی استفاده میشوند مشابه تابلو های هنری اما برخی مواقع علاوه بر زیبایی مایه میشوندکه استعمال آن در پیرامون چندین مساوی میشوند ،بسیاری از این اکسسوری ها در سایت منجی شاپ قابل دیدن است که استعمال آن در پیرامون چندین مساوی بشود برای مثال استفاده از شلف های دیواری که علاوه بر زیبایی فضای چیدمان بیشتری را در اختیار ما قرار میدهد .

 

اکسسوری های چوبی

 

تا اکنون که به این فکر کرده اید چرا وقتی چیدمان اصلی خانه تمام میشود ، به سرعت به دنبال خرید وسایل تزیئنی میرویم ؟ شاید بگویید برای اینکه منزل ما زیباتر شود البته که این گفته صحیح است ، اما وقتی چیدمان وسایل تمام میشود با اینکه در هر سمت از خانه وسایلی چیده شده ، اما باز حس خالی بودن به ما منتقل میشود و دلیل همین است که در منازل فضاهایی هستی دارد که قابل دسترسی نیستند تا ما در چیدمان وسایل از آنها استفاده کنیم ولی با خالی بودنشان هم حس بدی به ما منتقل میکنند.

 

دنیای بدون وسایل تزیئنی دنیای کسل کننده ای بنظر میاید ، فرض کنید هیچ وسیله تزیئنی هستی نداشت آن وقت کل چیز یک شکل و یک دست بود ، هیچ جا طرح متفاوتی دیده نمیشد آن وقت گیتی بدون هیجان میشد ولی خوشبختانه طراحان با ساخت اکسسوری ها این دشوار را برای ما حل کرده اند.

اکسسوری ها چوبی به علت طرح های متفاوت بافتی و در ضمن تناژ رنگی مفصل بسیار قشنگ تر از بقیه اکسسوری ها هستند بطور نمونه هیچوقت دو اکسسوری چوبی یک شکل از چوب یک نوع درخت ساخته شده اند مانند هم نیستند ،زیرا را که هر درخت بافت و رنگ متفاوتی دارد البته که این تفاوت به شکلی نیست که قابل توجه باشد اما اگر ذوق به هنر داشته باشیداین سوژه را متوجه میشوید بعد اگر به تعقیب این هستید که خانه ای هیجان انگیز در عین حال پر آرامش داشته باشید از اهمیت اکسسوری های چوبی غافل نشوید .

اکسسوری چوبی آشپزخانه

چوب متریال مهمی در طراحی داخلی است؛ به طوری که در فنگ‌شویی هم بر به کارگیری وسایل چوبی در خانه تاکید شده لغایت جایی که گفته می‌شود چوب انرژی منفی موجود در محیط‌ را از بین می‌برد. گرد از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت وسایل چوبی این است که به‌راحتی می‌توان آنها را با سایر دکوری‌های رنگی موجود در خانه منسجم کرد. در ضمن چوب ضمن اینکه به‌تنهایی زیباست به خوبی در کنار رنگ‌های دیگر می‌نشیند. این ایام انواع و اقسام وسایل چوبی در بازار پیدا می شود؛ از یک کفگیر ساده چوبی گرفته الی ظروف دکوری. اگر شما هم به اکسسوری‌های چوبی که این ایام بیش از همش در دسترس هستند علاقه‌مندید، این گزارش را از دست ندهید.

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

سینی چوبی

سینی چوبی

سینی چوبی

خیلی‌ها در برگزیدن سینی، گونه چوبی آن را انتخاب می‌کنند؛ حتی بدون اینکه وسایل دکوری دیگری از جنس چوب داشته باشند. این روزها تنوع سینی‌های چوبی در بازار بسیار بسیار است. مشابه دائم کاربردی‌ترین سایز برای جاسازی سینی سایز میانه آن است. این سینی‌ها بسته به نوع چوب، رنگ و بافت متفاوتی دارند.

 

 

قفسه سیب‌زمینی و پیاز چوبی

آنقدر تنوع وسایل چوبی زیاد شده که با کمی حوصله و جست‌و‌جو می‌توانید قفسه سیب‌زمینی و پیاز چوبی هم پیدا کنید. ترکیب چوب و فلز همش جالب به عقیده می‌رسد. سطح مقطع این قفسه دایره بوده و بیشتر پسندیده کنج طباخ خانه است؛ البته همان‌طور که می‌دانید بهتر است قفسه سیب‌زمینی و پیاز تو فضای آشپزخانه نباشد.

 

 

تخته پنیر چوبی

در ماضی که اینقدر تنوع وسایل طباخ خانه زیاد نبود، تخته‌های خرد کردن گوشت بیشتر از جنس چوب جاسازی می‌شد؛ تخته‌هایی که جای‌شان را به انواع سیلیکونی، پلاستیکی و… دادند. ولی این ایام که تنوع وسایل چوبی بسیار شده تخته‌های چوبی به‌راحتی در بازار پیدا می‌شود. جالب است بدانید وسیله‌ای به نام تخته پنیر که در گذشته کاربردی محسوب نمی‌شد، این ایام در آشپزخانه‌ها پیدا می‌شود؛ حتی در منوی بعضی از کافه‌ها گزینه‌ای به اسم تخته پنیر هستی دارد که می‌توانید انواع پنیرهایی که دوست دارید را انتخاب کنید الی تخته پنیر همراه مخلفات آن برای‌تان آورده شود.

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

 

 

جای قند و شکر چوبی

شاید بهترین گزینه برای جای قند و شکر در طباخ خانه چوبی شما ترکیب چوب و یک متریال دیگر همانند سرامیک‌های رنگی باشد. روی هر کدام از این قوطی‌های استوانه‌ای که در تصویر می‌بینید نوشته شده چای، قهوه، شکر، بیسکویت و برای جای نان هم ابعاد بزرگ‌تری در عقیده گرفته شده است.

 

 

گلدان چوبی

قطعه‌های کوچکی که روی این گلدان نصب شده مربوط به تنه درخت‌های کوچک‌تر است. این گلدان چوبی جان می‌دهد برای پیمان اخذ روی کانتر یا میز ناهارخوری؛ البته با حضور چند شاخه گل طبیعی درون آن. این گلدان یا سبک‌های دیگر آن در ابعاد و بافت‌های مختلفی در بازار وجود دارد.

 

 

 

جای قاشق و چنگال چوبی

چند فضای متفاوت در ابعاد مختلف به شما کمک می‌کند تا علاوه بر قرار دادن قاشق و چنگال، خرده‌ریزهای دیگری هم تو آن پیمان دهید؛ حتی مخلفات ناشتایی و عصرانه را می‌توانید درون آن بچینید. چنین ظرفی شاید در نگاه نخست کاربردی به نظر نرسد ولی تقسیم‌بندی داخل آن در مهمانی‌های دوستانه بسیار به کارتان می‌آید.

 

سبد چوبی

این سبدها هم که سرشناس است به کاربرد در پیک‌نیک. نوع سبدی که گزینش می‌کنید هر قدر محکم‌تر و بافتی فشرده‌تر داشته باشد، می‌توانید وسایل سنگین‌تری داخل آن پیمان دهید. (البته برای این قصد حتما گونه دسته‌دار آن را برگزیدن کنید.)

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

 

 

ظرف‌های چوبی

استند پذیرایی چوبی

بهترین گزینش برای ظروف دکوری آشپزخانه‌ای با سبک و سیاق چوبی این مدل ظرف‌هاست. اینها بیش از اینکه کاربردی باشند، جنبه تزیینی دارند. چه بسا بهترین استعمال آنها هم قراردادن یا گونه ها شکلات‌های حقیر و رنگی داخل‌شان است. نکته مثبت این ظرف‌ها هستی طرح و بافت کنده درخت در بدنه اصلی‌شان است.

 

اکسسوری چوبی و دکوراسیون

  •  اکسسوری چوبی و دکوراسیون
  •  اکسسوری های چوبی
  •  اکسسوری چوبی آشپزخانه
  •  سینی چوبی
  •  قفسه سیب‌زمینی و پیاز چوبی
  •  استند پذیرایی چوبی
  •  شلف دیواری چوبی
  •  جا ادویه چوبی
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید