اخبار

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

 

استفاده از سینی چوبی

 

به کار گیری از سینی چوبی و دیگر اکسسوری های وودکارور امروزه بسیار آیتم توجه قرار گرفته میباشد .به جهت خواص گرمابخشی و انرژی زیاد متریال چوب طبیعی ، طراحان به ساخت و ساز الزامات چوبی در آشپزخانه روی آورده اند .این اسباب چوبی به دو شکل عمده تنظیم می‌گردد .

یک سبک این ظروف کارگاه ای و اکثرا از درخت بامبو است . و نوع دیگر تماما روستیک و از درختان طبیعی و دستساز است .برای شناخت بیشتر با ظروف پذیرایی چوبی و وودکارور به‌دنبال با ما همراه باشید .

ماده ی چوب از دیرباز ، آیتم به کار گیری قرار می گرفته میباشد . حتی‌در فیلم ها و عکس های بسیار دیرین ردپای ظروف چوبی را به وضوح می توان مشاهده کرد .با اعتنا به تنوع بالای چوب در طرح و رنگ و قیمت ، شما کمتر کسی را خواهید روءیت کرد که از الزامات و بنا های چوبی لذت نبرده باشد .سینی سرو چوبی را می توان بسیار متنوع ،پباده سازی کرد . در بعضی مفاد این سینی را دو طبقه نیز میتوان ساخت ، که بسیار دیدنی و خاص است .
خرید سینی سرو چوبی اکسووری

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

راه و روش های ارتقا طول قدمت ظروف چوبی :

برای مراقبت و طول قدمت بیشتر ظروف چوبی قواعدی وجود داراست ؛ که با هم تحلیل میکنیم .

ظروف چوبی را درون ماشین ظرفشویی به هیچ وجه قرار ندهید . ماده شوینده ی توانمند و دمای بالای ماشین ، جراحت جدی به بافت چوب میزند .
برای شستن ظروف کافیست با یک اسفنج قابل انعطاف و مقداری ریکا، بر روی پیاله بکشیم و بعد از شستشو ، پیاله را تماما کم آب نماییم .
تک تک زیبایی و ارزش لوازم چوبی ، نگهداری رنگ و بی خط و خش بودن سطح چوب میباشد . پس در محافظت کیفیت آن سختکوش باشید .
پیش از خرید ظرف خویش ، از ضد خش بودن و ضد باکتری بودن آن اعتقاد و باور نتایج نمایید .
این ظروف به گرمای بیش تر از حد برخورد نشانه داده و رنگ و کیفیت خویش را از دست میدهند ، پس پایین هیچ قوانینی داخل فر یا این که ماکروفر قرار ندهید .

کاربرد سینی چوبی

سینی های چوبی امروزه کاربردهای بیشتر نسبت به قبل دارا‌هستند . علاوه بر کاربردهای قبل ، سینی سرو چوبی امروزه کاربرد دکوری و دکوراتیو نیز پیدا کرده اند .گهگاه برای سرو فست فود ، یا این که پیش غذاها و یا این که حتی تحت عنوان وسیله ی تزیینی برای قرار دادن شمع و گل آیتم به کارگیری قرار میگیرد .

ایده های مصرف مختلفی برای سینی های چوبی وجود دارااست . گهگاه کنار کانتر آشپزخانه و روی میز جلو مبلی قرار می‌دهند و گهگاه بعنوان وسیله ی تزیینی و تزیینی ، بر روی میز شام و کنسول ورودی خانه مکان میدهند .قرار دادن سینی چوبی در کنار روشویی و قرار دادن الزامات آرایشی داخل آن نیز ایده ی زیبایی میباشد .

در شرایطی که به اکسسوری و مصنوعات امروزی و یونیک علاقمندید ،اشکال ظروف روستیک نو را میتوانید در سبد خرید خویش قرار دهید .این ظروف زیبایی و ارتفاع قدمت بسیار بالایی داشته و جزء معماری سبز و امروزی به اکانت می‌آیند .
خرید سینی سرو چوبی اکسووری
خرید سینی سرو چوبی اکسووری

 

مزایای خرید سینی چوبی از گروه وودکارور  :

قابلیت خرید اینترنتی
گارانتی دارای اعتبار
تحویل در کمترین فرصت ممکن
ضمانت اصالت فرآورده
دارنده بیشتراز 20 نمایندگی در سراسر کشور ایران
کیفیت بسیار بالای مواد نخستین
قابلیت رقابت رنگ

 

09127335363

خرید سینی سرو چوبی اکسووری

  •  خرید سینی سرو چوبی اکسووری
  •  خرید سینی سرو
  •  سینی چوبی
  •  سینی چوبی پذیرایی
  •  خرید و قیمت سینی پذیرایی چوبی
  •  سینی پذیرایی چوبی
  •  سینی چوبی شیک
  •  سینی چوبی ارزان
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید