اخبار

فروش اکسسوری چوبی

فروش اکسسوری چوبی

اکسسوری های چوبی همان ابزارها جانبی و تزئینی هستند که در کنار وسایل اصلی به پیشه گرفته شده و جلوه منزل شما را دو چندان می کنند. اکسسوری های چوبی، منزل شما را ویژه تر و زیباتر کرده و مایه می شوند دکوراسیونی شیک و چشم نواز داشته باشید.

مجموعه تولیدی وودکارور با ارئه انواع اکسسوری چوبی اعم از شمعدان، آباژور، ساعت، میز و… با طراحی متفاوت و بی همانند احتیاج شما را در این گویه برطرف خواهد کرد.

فروش اکسسوری چوبی09394438393

فروش اکسسوری چوبی

فروش اکسسوری چوبی

خواص استفاده از ظروف چوبی

 

ظروف چوبی بی شک برای سرو و تزئینات منزل و طباخ خانه یکی از مناسبترین گزینه ها می باشند. به کارگیری ظروف چوبی پیشینه طولانی دارد. ولی در اواخر سده 17 و اوایل سده 18 با ظهور سفال های لعاب دار ارزان قیمت، محبوبیت کمتری پیدا کردند. اخیرا به کارگیری ظروفی همانند بشقاب و کاسه های چوبی به عنوان یک گزینش تندرست و همنشین دار پیرامون زیست، درخواست بیشتری پیدا کرده است.

در پیوستگی این مقاله قصد داریم با بیان خواص و مزایای استفاده از ظروف چوبی دید شما را در این زمینه گسترده تر کنیم.

 

چوب یک ماده طبیعی است. این بدان معنی است که زیست تخریب پذیر و تجدید پذیر است. زیست ویرانی پذیر به معنای تجزیه و قابل بازیافت شدن است. چوب اگر به مدت چند سال باقی بماند به خاک مفتوح می گردد و مواد مغذی را به آن اضافه می کند. تجدید پذیر بودن چوب به این معنا است که می نا با رشد بیشتر آن را جایگزین ساخت. فلذا به شرط جایگزین تشکیل درختانی که قطع می شوند، چوب ماده ای استوار خواهد بود.

فروش اکسسوری چوبی09394438393

ایجاد حس خوب

دست زدن به یک کاسه یا فنجان چوبی یک تجربه راضی کننده است. تحقیقات نشانه داده است که ما با دنیای طبیعی پیوستگی عمیقی داریم و به طراحی بیوفیلیک پذیرش مثبت می دهیم. کاربرد از بشقاب ها، کاسه ها و ظروف چوبی می تواند این وابستگی با طبیعت را در زندگی روزمره ما تقویت کند. در نتیجه ما دریافتن بهزیستی خود را افزایش خواهیم داد.

فروش اکسسوری چوبی09394438393

 

طراحی بیوفیلیک: مفهومی است که برای پیوستگی افراد به پیرامون طبیعی از راه استفاده از طبیعت مستقیم، طبیعت غیر مستقیم و شرایط زمانی و مکانی مختلف صورت می گیرد.

ماندگاری و دوام چوب

یکی سایر از ویژگی های چوب دوام آن است. ظروف چوبی با کیفیت با دوام بوده و ماندگاری زیادی خواهند داشت. اگر از ظروف چوبی مراقبت شود، سال به سال ظاهر خویش را حفظ می کند. شکستگی و خراش در این ظروف یک رویداد کمیاب است.

مزایای استفاده از ظروف چوبی نسبت به ظروف پلاستیکی
سازگار با محیط زیست

همانطور که قبلا ذکر کردیم، چوب یک ماده طبیعی است. به همین ترتیب بخشی از چرخه کره زمین است و تجزیه می شود الی بطور طبیعی بازیافت شود.

تمام اشکال پلاستیک مصنوعی بوده و دارای زیست پایه طبیعی نیستند، بلکه از راه فرایند های کیمیایی صنعتی و منابع غیر تجدید پذیر ایجاد می شوند. به راستی پلاستیک یک مشکل واقعی برای کره زمین و حیاط وحش است. چراکه 100 سال سررسید لازم است لغایت تجزیه شده و از بین برود. بنابراین هر مرحله از طول عمر پلاستیک ها کارایی منفی بر روی کره زمین دارد و خرید کمتر آن ها عازم برای کمک به طبیعت است.

فروش اکسسوری چوبی09394438393

خرید اکسسوری چوبی

خرید اکسسوری چوبی

بهداشتی بودن ظروف

این تصور غلط است که ظروف چوبی ناپاک تر هستند یا به نوعی به اندازه پلاستیک تمیز نیستند. به راستی چوب باکتری های کمتری نسبت به پلاستیک در خود نگه می دارد و بطور طبیعی ضد باکتری است.

سلامت ظروف

تاثیر منفی پلاستیک بر سلامت انسان بطور فزاینده ای نگران کننده است. در هر مرحله از زندگی پلاستیک برای سلامت ما مضر است. اثناء استفاده از ظروف پلاستیکی خطرات بلع و یا استنشاق ذرات میکرو پلاستیک و صد ها ماده زهرآگین وجود دارد. این مسئله باعث ایجاد بیماری های قلبی، عروقی و سرطان و خود ایمنی می شود.

در نقطه مقابل چوب هیچگونه زیانی نداشته و به عنوان مونث ای تسکین بخش برای سلامت روان کارساز است.

فروش اکسسوری چوبی09394438393

مزایای به کارگیری ظروف چوبی نسبت به ظروف چینی و سفالی

دوام چوب

مزیت بارز چوب نسبت به ظروف چینی دوام آن است. ظروف چینی اگر بیفتند احتمالا خرد شده و به قطعات کوچکتر تبدیل می شوند.

غذا خوردن آرام

بافت و کیفیت چوب به نوع ای است که خوراک خوردن در آن آرام و بدون برپایی صدا چهره میگیرد. این فرمایش باعث میشود کیفیت بهتری را در اثناء صرف غذا تجربه کنید.

همانطور که در متن بالا مطالعه کردید، برگزیدن ظروف چوبی مزایای زیادی دارد. آن ها طبیعی، تسکین بخش، تمیز، سالم، یا دوام و سازگار با محیط زیست هستند. علاوه براین اگر به واقعیت متعلق به ها بهره‌گیری شود الی مدتی طولانی باقی می مانند.

مجموعه تولیدی وودکارور ارائه دهنده انواع اکسسوری چوبی و ظروف چوبی بهداشتی و قابل شست و شو می باشد.

چوب، علاوه بر خواص منحصر به فرد و مؤثر خود، به عنوان یک متریال دوست داشتنی و لاکچری نیز شناخته شده است. کم‌تر دکوراسیون با شکوه و لوکسی را می‌توان یافت که در آن از المان‌های چوبی برای جلوه بخشیدن به مکان سهم نبرده باشد. وجود عناصر چوبی در دکوراسیون، علاوه بر زیبایی، احساس حرارت و صمیمت در پیرامون تزریق می‌کند. در بعضی از سبک‌های معماری مانند سبک روستیک، از المان‌ها و اکسسوری‌هایی با بافت طبیعی چوب کاربرد می‌شود که احساس طبیعت بکر را در ذهن و جان خانه تداعی می‌کند.

فروش اکسسوری چوبی09394438393

 

فروش اکسسوری چوبی

  •  فروش اکسسوری چوبی
  •  اکسسوری های چوبی
  •  خرید اکسسوری چوبی
  •  فروش اینترنتی لوازم چوبی
  •  خرید اکسسوری پذیرایی

 

 

فروش اکسسوری چوبی09394438393

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید